Redungeon

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 90,5 MB
  • Version 4.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Nitrome
Heyecan verici bir oyun deneyimi yaşamak adına Redungeon aksiyon ve macera oyununa sahip olabilirsiniz.

Redungeon, beceri oyunları arasında özel bir yere sahip olan heyecan verici bir mobil oyundur. Oyunumuzda karanlık bir zindan teması işlenmiş olup oyuncumuz da ona göre şekillendirilmiştir. RPG oyun türünde geliştirilen oyunlara benzerliği ile dikkat çeken Redungeon macerasını IOS  cihazınıza ücret ödemeden indirmeniz mümkündür. 

Olağanüstü bir zindan da çok büyük bir hazine vardır. Gözü keskin ve cesaretli olan karakterimiz zindana girecek ve silahını kullanarak yaratıkları yok ederek hazineye kadar ilerlemeye çalışacaktır. Bu heyecan verici maceranın bir parçası olmak için Redungeon oyununda yer almanız yeterli olacak. 

Karakterini doğru bir şekilde yönlendirin ve başarılı olmak için hazine odasına kadar ilerleyin. Karakterimiz zindan içerisinde ilerlerken her an engelle karşılaşıyor. Bununla birlikte aynı zamanda sizi durdurmak isteyen yaratıklar sizi durdurmaya çalışacaklar. Düzinelerce engeli aşacak, hazineye ulaşacak ve kendinizi geliştireceksiniz. 

Redungeon oyununda zorlayıcı oyun seviyelerini geçin, kazanmış olduğunuz ödüller ile karakterinizi geliştirin ve kazanan kişi siz olun. Retro özellikler üzerine kurulu olan Redungeon oyununda yeni karakterlerin kilidini açmak için ödüller toplayın. 

Redungeon indir
DİĞER SÜRÜMLER