Redungeon

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 40 MB
  • Version 4.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Nitrome
Redungeon aksiyon macera konusunda kaliteli bir izlenim bırakmayı başarmış bir mobil oyundur.

Eşsiz bir beceri oyunu deneyimi yaşamak isterseniz Redungeon macera oyununu Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Oyunun her sahnesi özenle hazırlanmış olup, oyun içi ögeleri ve grafik tasarımlar oyuncuları memnun edecek kıvamda tasarlanmıştır. Mobil cihazınızda sıkılmadan bir oyun oynamak isterseniz Redungeon oyununa sahip olabilirsiniz. 

Oyuncular üzerinde oldukça kısa zamanda bağımlılık yapacak b,r etkiye sahip olan Redungeon, başarı ile sonuçlandırması zor olan oyun sahnelerine sahiptir. Mobil cihazınızda sıkılmadan oyun oynama deneyimini yaşamak isterseniz Redungeon oyununa sahip olabilirsiniz. Oyunda sizleri heyecan verici anlar bekliyor olacak. Kendinizi her duruma göre ayarlamalısınız.

Bir çok engeli aşacak, düşmanla savaşacak ve oyunun kaderiniz kendi lehinize çevireceksiniz. Çeşitli güçlendirmeleri toplayarak silahlarınızı geliştirmelisiniz. Bu korkunç zindan oyununda kapıların nereye açılacağı hiç belli değildir. 

Korkusuz olmalı ve karakterinizi yönlendirirken stratejik bir şekilde hareket etmelisiniz. Tehlikeli oyun sahnelerinde reflekslerinizin yardımına ihtiyacınız olacak. Çünkü hızlı hareket etmelisiniz. Başarmak için düşmanlarınızı yok ederek ilerlemeli, platformun sonuna kadar hayatta kalmalısınız. 

Redungeon indir
DİĞER SÜRÜMLER